Contact

U kunt contact opnemen met het secretariaat van het Genootschap voor Reclame via onderstaande contactgegevens.

 

Adres:

Genootschap voor Reclame
t.a.v. Querine Hoejenbos
Postbus 18646
2502EP Den Haag

Email:
info@gvr.nl

Telefoon:
070-8209107

 

U kunt contact opnemen met de bestuursleden van het Genootschap voor Reclame via onderstaande emailadressen.

Willem van der Schoot (voorzitter): willem@gvr.nl

Ebba Hoogenraad: ebba@gvr.nl

Linda Boks: linda@gvr.nl

Wouter Glaser: wouter@gvr.nl

Lobke Hidding: lobke@gvr.nl

Henriette van Swinderen: henriette@gvr.nl

Sanne Kruikemeier: sanne@gvr.nl

 

Scroll To Top